Полончани отримали гран-прі у міжнародному театральному конкурсі

Театральна студія Полонського Будинку Культури отримала перемогу в Міжнародному конкурсі в Болгарії, конкурс проходив в онлайн режимі, через карантинні обмеження. Про сам конкурс дізналися з соціальних мереж, оскільки під час карантину виїхати на живі виступи можливості не було – вирішили надіслати відео-запис вистави на конкурс.

За словами Оксани Ковальчук (режисера і керівника класу акторської майстерності «КОМА») – виставу, яку вони надсилати на конкурс коротка та однотактна за п‘єсою Івана Франка «Чи вдуріла?», отримала назву «Відведи мене до храму».

П‘єса для дорослих, а клас акторської майстерності складається з дітей. Тому, для того, щоб поставити цю п‘єсу були залучені працівники з відділу культури Олександр Дацик та Вікторія Зінчук. Слід зазначити, що зіграли вони дуже майстерно. 

Коротко про сюжет: 

Молода дівчина, в якої померла мама стала повією, щоб заробити собі на життя таким чином. З часом вона закохується в свого постійного клієнта, якому абсолютно байдуже на її почуття. Повноцінну статтю можете почитати на сайті «Є», а відео з ютуб каналу «КОМА» додаємо, для зручного перегляду.

Джерело: Сайт «Є»