П‘яний чоловік в Буртині зґвалтував 60-ти річну жінку, що мало її не вбило

В селі Буртин, Полонського району п‘яний 32-річний чоловік прийшов на подвір‘я 60-ти річної жінки, взяв її на руки та поніс в сарай, де кинув жінку на землю і кілька разів вдарив в обличчя. Коли жертва втратила свідомість, нападник її зґвалтував, завдавши тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя, які без надання медичної допомоги можуть закінчитись смертю.

Полонський районний суд призначив покарання у вигляді одинадцяти років позбавлення волі, за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування, що спричинило тяжкі наслідки), визнавши його винним в інкримінованому злочині.

Подія сталась 8 листопада 2020 року близько 16:00 в селі Буртин. Під час судового розгляду потерпіла підтвердила, що того дня сиділа в дворі, як до неї підійшов п‘яний обвинувачений і заніс у сарай, де побив до втрати свідомості й зґвалтував.

Кривдник свою провину визнав частково, мовляв, жінка сама погодилась на статеву близькість, а після сказала, що про все розповість людям. Чоловіка слова жінки розізлили і він тричі вдарив її по обличчю.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

За матеріалами пресслужби Полонського районного суду