Ситуація з керуванням у стані сп’яніння в місті Полонне

З початку року в місті Полонне задокументовано 69 випадків керування транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Це значний показник, який свідчить про поширеність таких порушень у місті та необхідність посилення контролю.

Дії поліції та наслідки для порушників

Усіх порушників було виявлено та притягнуто до відповідальності за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Згідно з цією статтею, водіям, які керували транспортними засобами у стані сп’яніння, загрожує штраф у розмірі від 17 до 51 тисячі гривень. Сума штрафу залежить від кількості таких порушень протягом року. Крім штрафів, суд може також позбавити порушників права керування транспортними засобами на певний термін.

Заклик до відповідальності

Поліція міста Полонне закликає водіїв бути відповідальними та не сідати за кермо у стані сп’яніння. Важливо пам’ятати, що це не лише порушення закону, але й серйозна загроза для життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху.

Правоохоронці наголошують на важливості дотримання правил дорожнього руху та закликають громадян до співпраці у забезпеченні безпеки на дорогах міста.

Джерело: Шепетівське районне управління поліції