Хмельницькі поліцейські готують до видворення нелегала з Грузії

У рамках оперативно-профілактичної операції «Мігрант» працівники міграційної поліції виявили в місті Шепетівка громадянина Грузії, який проживав в Україні без жодних дозвільних документів. Операція проводиться з метою боротьби з нелегальною міграцією та підтриманням правопорядку на території країни.
Виявлення порушника

Громадянин Грузії був затриманий під час перевірки документів, коли з’ясувалося, що він перебуває на території України нелегально. Він не мав жодних документів, що дозволяли б йому проживати в країні, та ухилявся від процедур легалізації свого перебування.

Дії поліції та міграційної служби

Поліцейські негайно передали всі необхідні матеріали до Управління Державної міграційної служби (УДМС) України в Хмельницькій області. УДМС склало адміністративний протокол на порушника за порушення міграційного законодавства.

Рішення суду та подальші кроки

Хмельницький міськрайонний суд розглянув справу та ухвалив рішення про видворення нелегала з території України. Порушника доставили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, де будуть встановлені всі його персональні дані, необхідні для проведення процедури видворення.

Важливість операції «Мігрант»

Операція «Мігрант» спрямована на виявлення та видворення осіб, які нелегально перебувають в Україні, а також на запобігання можливим правопорушенням з їхнього боку. Поліція Хмельниччини активно співпрацює з міграційною службою для забезпечення дотримання законодавства та безпеки громадян.

Реакція громади та правоохоронців

Цей випадок підкреслює важливість оперативних заходів для забезпечення правопорядку та контролю за міграційними процесами в Україні. Правоохоронці наголошують на необхідності дотримання законодавства всіма іноземними громадянами, які перебувають на території країни.