У Полонному затримали чоловіка, який торгував боєприпасами

Правоохоронці Полонного затримали 40-річного чоловіка за незаконне зберігання та збут боєприпасів. Зловмиснику вже оголосили підозру, а суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Деталі розслідування

Під час досудового розслідування працівники кримінальної поліції з’ясували, що місцевий житель займався незаконним збутом боєприпасів з метою отримання прибутку. “Асортимент” товарів, якими торгував підозрюваний, був значним: серед них були набої, тротилові шашки, детонатори, запалювальні труби та інші вибухові речовини.

Операція поліції та вилучення

У ході санкціонованого обшуку в помешканні підозрюваного поліцейські вилучили чималу кількість вибухових речовин. Серед вилучених предметів були пластична вибухівка та електродетонатори. Ці небезпечні предмети могли становити значну загрозу для безпеки жителів міста.

Правові наслідки

Слідчі Шепетівського райуправління поліції, за процесуального керівництва прокуратури, оголосили чоловікові підозру за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (Незаконне придбання, носіння, зберігання та збут вибухових речовин без передбаченого законом дозволу). На період досудового розслідування суд вирішив взяти підозрюваного під варту.

Подальші кроки

Наразі слідчі встановлюють походження вибухівки та боєприпасів, які були вилучені у зловмисника. Поліція також перевіряє можливу причетність підозрюваного до інших злочинів, пов’язаних із незаконним обігом зброї та вибухових речовин.

Реакція громади та поліції

Місцеві жителі висловили занепокоєння у зв’язку з виявленням такого значного арсеналу вибухівки в їхньому місті. Водночас вони висловили вдячність поліції за оперативні дії, які запобігли потенційно небезпечним наслідкам.

Поліція закликає громадян бути пильними та повідомляти про будь-які підозрілі дії, пов’язані зі зброєю та вибухівкою. Правоохоронці наголошують на важливості співпраці з громадськістю для забезпечення безпеки та правопорядку в місті.

Цей інцидент підкреслює необхідність посилення контролю за незаконним обігом зброї та вибухових речовин, а також важливість оперативних дій правоохоронців у забезпеченні безпеки населення.