Юнак з Понінки обікрав сусідів в Полонному

У ніч на 22 липня 2020 року молодий чоловік з Понінки, який на той час жив в Полонному вирішив обікрасти своїх сусідів. Знаючи, що в будні сусідів вдома зазвичай немає, він вийняв в віранді шибку вікна й проник всеридину. Далі він виніс все цінне, що потрапило під руку – одяг, взуття, золоті прикраси та готівку. Аби вивезти «добуте» зняв шибку і заліз в літрю кухню, де викрав велосипед сусідів, на якому і вивіз награбоване. 

Загальна сума матеріальних збитків потерпілим склала 39 492 грн.

У суді юнак факт крадіжки не запаречував, проте трішки склрегував перелік викраденого: Погодився з усим, крім жіночих замшевих черевиків, золотих виробів, роликових ковзанів та газової плити. Однак, потерпілі – запевнили, що перераховані сусідом речі та гроші у них також зникли разом з іншими в ту ніч. Також додали, що до того часу в них з сім‘єю обвинуваченого були добрі сусідські відносини. 

Полонський районний суд визнав винуватим 19-ти річного мешканця смт Понінка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло та інше приміщення) і призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки та 6 місяців.

Вирок ше не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційного суду.

За матеріалами: Пресслужби Полонського районного суду