100 тисяч гривень перевела на рахунок шахраїв мешканка Полонного, повіривши псевдобанкіру

Жінка намагалася захистити свої кошти від начебто несанкціонованого доступу.

Мешканка Полонного втратила майже 100 тисяч гривень, довірившись шахраям. Так вона намагалася захистити свої кошти від начебто несанкціонованого доступу, повідомляють в секторі комунікації Головного управління Нацполіції області.

«До 44-річної жительки Полонного зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником банку, – розповідають правоохоронці. – Під час розмови псевдобанкір втерся у довіру та запропонував захистити заощадження, відкривши новий банківський рахунок. Для цього попросив повну фінансову інформацію».

Додають, що жінка погодилась та виконала усі вказівки зловмисника. Після того, як вона переказала 96 тисяч гривень на невідомий рахунок, зв’язок з псевдобанкіром перервався, а доступ до «нового» банківського рахунку жінка так і не отримала.

Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулася до поліції. Наразі за цим фактом правоохоронці проводять перевірку. Громадянам же вкотре нагадують бути максимально обачними.

«Якщо до вас телефонують з банку, радимо перевірити інформацію, самостійно зателефонувавши за офіційним номером вашої банківської установи. Аби не потрапити у пастку до зловмисників, нікому не повідомляйте особисті дані, реквізити банківських карток, а також жодних кодів та паролів», – нагадують в поліції.

Джерело: ye.ua