В перший день локдауну в Полонному зібрався натовп на відкриття магазину THRASH

На території Хмельницької області з 9 квітня діє «червоний рівень» епідемічної небезпеки, діють суворі карантинні обмеження, які забороняють масові заходи.

Не зважаючи на заборони, представники однієї з торгівельних мереж організували в Полонному об 11 ранку урочисте відкриття нового магазину. За день до відкриття (8 квітня) містом розгулювали промоутери та роздавали рекламні листівки з заманливими цінами на акційні товари (кола 1.5 л. за 10 грн., живчик 2 л. за 12 грн. та інші), в соц мережах, а саме в інстаграмі розміщали таргетовану рекламу в сторіс, а в день відкриття містом гуляли промоутери з прапорами магазину.

І вже з самого ранку під магазином зібрався натовп людей, в очікуванні обіцяних знижок, фірмової піци, дегустації пива та подарунків в честь відкриття. Хоч в магазин пускали не всіх масово і в захисних масках, але всі ті люди стояли в натовпі на вулиці і більшість без масок чекали свою чергу не дотримуючись елементарної дистанції між собою.

В соціальних мережах міста Полонного в коментарях розкритикували «масове» відкриття:

  • «Локдаун, дистанція, маски, ну все просто «ідеально»
  • «Цікаво, а люди в натовпі безсмертні?»
  • «Цікаво, що на це скажуть лікарі, які з ніг збилися?»
  • «Жах, в даний момент 09.04, місто Полонне у «червоній» зоні, майже всі наші магазини закриті, тому що карантин, декому з полончан і штрафи встигли виписати. Проїжаючи біля магазину в 10.30, народу зібралося чимало, дистанцію ніхто не дотримує, місцева влада і не знає про таке… Зрозуміло одне – одні у нашому місті чорні, інші білі. Через три дні отримаємо статистику. Одним словом, гульки під час чуми»
  • «Я проходила повз о 17.30, людей тьма і з маленькими дітками!!!! Невже вони такі голодні, що голови не варять??? Слів немає».

За матеріалами: «Хм-Інсайд» інформаційне агенство