Закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» у 2018 році.

З 2018-2020 проходила інтернатуру за спеціальністю «Загальна практика -сімейна медицина» . На даний час працюю лікарем загальної практики - сімейної медицини у Великоберезнянській АЗП/СМ.

Бути лікарем - це мрія дитинства, щоб людина після розмови зі мною мала відчуття безпеки та віру в завтрашній день.
Допомагаю людям бути здоровими, адже здоров’я - це найцінніший скарб .

«Медицина поза політикою» цей вислів завжди чула з вуст викладачів університету, писали про це й засоби масової інформації , а також говорила медична еліта !
Звужене трактування цієї заповіді протиставлялося поширеному в світі девізу «Лікар без кордонів» і означало заклик до смиренного прийняття існуючих умов праці.

Відповідальність за їх формування лежить на плечах політичної влади і менеджерів медицини (міністерство , головне управління , головні лікарі і професура ) . Звичайні медичні працівники не мали можливості впливати на хід політичних подій .

І коли мені запропонували стати частиною команди та змінювати майбутнє разом, я довго вагалася , не знала чи впораюся я з такою відповідальністю . Але все ж вирішила погодитися , скільки хороших справ можна буде зробити , бо коли ти просто сімейна лікарка в селі , на прохання якої махають рукою . Будемо змінювати разом !

Приймаю участь у виборах вперше , прикладу максимум зусиль для досягнення поставлених цілей .