Вітаємо Вас на сайті міста Полонного!


Тут ви знайдете актуальні новини Полонного та району, афішу найближчих заходів, фото та відео звіти життя міста. Також на сайті міста ви знайдете цікаві статті про наше місто та район. Ми постійно оновлюємо інформацію про розклад руху громадського транспорту та іншу корисну інформацію.

 

ДИСКЛЕЙМЕР


Всі тексти, виставлені в нашій бібліотеці, були взяті з інтернету – з ftp / www архівів відкритого доступу або надіслані читачами. Всі матеріали представлені виключно для ознайомлення. Ні творці бібліотеки, ні хостинг-провайдер, ні будь-хто ще не несуть ніякої відповідальності за зібрані тут матеріали.

Всі права на графічні, текстові, музичні та інші матеріали, представлені на сайті, належать їхнім законним власникам. Адреса сайту, що знаходиться на графічних матеріалах, говорить лише про те, що ці матеріали розміщені на нашому сервері і жодною мірою не претендує на позначення нашого авторського права на дані матеріали.

Всі авторські права належать їхнім власникам. Не виключаємо можливості, що автори і / або власники авторських прав на деякі з цих творів заперечуватимуть проти їх знаходження у відкритому доступі. Якщо Ви є автором матеріалів або володарем авторських прав на нього, але Ваше авторство не було зазначено, або Ви заперечуєте проти його використання на сайті – будь ласка зв’яжіться з власниками сайту телефон +380964435775 / +380981519119. Матеріали будуть скориговані або видалені в максимально короткі терміни.

Ні за яких умов і обставин відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації або посилань, розміщених на сайті, не може покладатися на власників і творців сайту та бути підставою для їх судового переслідування.

 

Для замовлення реклами на сайті:

телефонуйте: +380964435775