Починаємо знайомити вас з членами нашої команди . Кожного дня будемо закидати інформацію про одного із команди, а ви, можете ставити їм питання на які вони будуть відповідати.

Гуц Петро - приватний  підприємець, власник піцерії Piceria Centrum, співвласник магазину Pesto Polonne, співвласник ветаптеки, співвласник виробництва молочних продуктів PeSaSh у селі Новолабунь.

Кандидат в депутати до міської ОТГ.

- За професією, я - інженер- енергетик. Закінчив Кам`янець- Подільський сільськогосподарський університет. Під час навчання проходив практику та працював в таких країнах як Данія, Англія. Бачив, як працюють ферми та виробництва європейського рівня, через 3 роки повернувся в Україну, щоб у себе вдома створювати побачене. Що, стосується мого бізнесу то в кожній своїй справі , страємося зробити роботу найкраще і впершу чергу  з думкою про людей, про їхній комфорт, віддати  найкращий, свіжий продукт, а тоді вже про заробіток. Створюємо робочі місця та перспективи. Вважаю, що проблеми громад потрібно вирішувати разом із мешканцями, дослухаючись до людей.