Закінчила у 2008 році Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «правознавство»,кваліфікація «юрист».
У 2009 році отримала свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю і з того часу працюю нотаріусом, 6 років державним та 5 років приватним.

Обирала професію, головне за те, що допомагаю людям!

Професія юриста почесна і відповідальна, адже потребує глибоких фахових знань, постійного самовдосконалення, почуття обов'язку, справедливості та принциповості.
Бути юристом означає любити не лише закон, а й людей.

Моя мета - забезпечити громаду юридичними інструментаріями, зразками документів, які розроблені за участі нотаріальної спільноти, адвокатів, практикуючими юристами, оскільки законодавство постійно змінюється. Також цікавить питання Благоустрою міста, роз’яснити чітко права і обов’язки жителям, згідно нового Закону про житлово-комунальні послуги...

Обличчям до людей – так повинен працювати кожен юрист, в тому числі, якщо ти депутат, орієнтуючись на високі професійні етичні норми!

Бажаю вам витримки та стійкості, доброго здоров'я, оптимізму, благополуччя, натхнення пізнавати нове, твердої віри у власні сили та у верховенство права!

Приймати участь у виборах - це новий для мене досвід, якщо у моїх силах, щось змінити, я готова до праці!

Наші громадяни мало проінформовані у сфері законодавства і захисту своїх прав, хочеться покращити це!

Була вдячна за підтримку, всім успіхів!)